King Bell

Centrum szyb samochodowych

Markowe Szyby Samochodowe

Jakość i bezpieczeństwo

Zapytaj o szybę

Szyby samochodowe

Sprzedaż

Oferujemy markowe szyby samochodowe renomowanych producentów w Europie takich jak Pilkington oraz Saint-Gobain Sekurit, które zapewniają najwyższą jakość i bezpieczeństwo. W naszym asortymencie oprócz szyb markowych, posiadamy również tańsze zamienniki.

Wymiana

Wymieniamy szyby w samochodach osobowych, dostawczych, ciężarowych, autobusach, maszynach rolniczych oraz przemysłowych. Montaż szyb w naszej firmie objęty jest gwarancją.

Naprawa

Naprawiamy punktowe uszkodzenia szyb samochodowych, dzięki czemu nasi Klienci oszczędzają czas i pieniądze. Do naprawy używamy specjalnych żywic penetrujących utwardzanych lampą UV.

Uszczelnienie szyby

Częstym powodem dostawania się wody do wnętrza samochodu jest brak szczelności przedniej szyby. W naszym serwisie wykonujemy usługę sprawdzenia szczelności oraz usuwamy przeciek poprzez uszczelnienie szyby.

Hydrofobizacja

Szyby poddane hydrofobizacji otrzymują powłokę, dzięki której znacząco zmniejsza się przyczepność cząstek brudu i wody. Dzięki temu następuje łatwe usuwanie wody, śniegu, lodu i szronu z szyby oraz zmniejszenie zużycia wycieraczek i płynu do spryskiwaczy.

Polerowanie reflektorów

W trakcie eksploatacji samochodu szkła reflektorów żółkną i matowieją. Usługa polerowania reflektorów w naszym serwisie sprawi, że odzyskają one nowy fabryczny wygląd oraz poprawi się jakość oświetlenia drogi.

Mobilny serwis

Oferujemy także montaż szyb samochodowych u Klienta.

Wysyłka szyb

Wyspecjalizowaną firmą kurierską, wysyłamy szyby oraz akcesoria bezpośrednio do Klienta.

Produkty

Oferujemy akcesoria do wymiany szyb samochodowych m.in. uszczelki i kleje oraz pióra wycieraczek.